rallirattien jaot
Lähetetty: 08 Helmi 2008, 23:06
onko noi rallirattien jaot yhtään samoja? tarttis löytää sparcon keskiöön joku ratti.
Viittisi uutta ostaa..
-vk-
Viittisi uutta ostaa..
-vk-
Ford Taunus I-III Club Finland Keskustelupalsta
https://www.taunusfinland.com/keskustelu/
https://www.taunusfinland.com/keskustelu/viewtopic.php?f=3&t=5954
tuli pari scorpiota lisää pihalle voi olla että joutuu ny hetkeski rauhottuun. Onko minkäkuntoinen ja hintainen formuling , sais olla aika pieni ratti eli joku 13 ". Sitte olis plussaa jos siinä puolissa olis pyöreitä reikiä että saa 4 painonappia vakionopeussäätimelle.Taunusmies Jussi kirjoitti:Mulla pyörii tuolla tallissa formulingin ratti+keskiö ylimääräisenä jos kiinnostaa.. Voisit samalla tulla tsekkaamaan farmarin.
Se on hyvä, oli mulla kauan kiinni coupessa. On pieni, halkaisija joku 30cm ja aika paksu kehä. Kolmepuolainen ja jokaisessa puolassa yksi reikä. Ei ole hinnan kiroissa.astriel kirjoitti:tuli pari scorpiota lisää pihalle voi olla että joutuu ny hetkeski rauhottuun. Onko minkäkuntoinen ja hintainen formuling , sais olla aika pieni ratti eli joku 13 ". Sitte olis plussaa jos siinä puolissa olis pyöreitä reikiä että saa 4 painonappia vakionopeussäätimelle.
-vk-
Taunusmies Jussi kirjoitti:Se on hyvä, oli mulla kauan kiinni coupessa. On pieni, halkaisija joku 30cm ja aika paksu kehä. Kolmepuolainen ja jokaisessa puolassa yksi reikä. Ei ole hinnan kiroissa.astriel kirjoitti:tuli pari scorpiota lisää pihalle voi olla että joutuu ny hetkeski rauhottuun. Onko minkäkuntoinen ja hintainen formuling , sais olla aika pieni ratti eli joku 13 ". Sitte olis plussaa jos siinä puolissa olis pyöreitä reikiä että saa 4 painonappia vakionopeussäätimelle.
-vk-
astriel kirjoitti:Taunusmies Jussi kirjoitti: kuinkas oot muuten yleensä kotosalla jos tulee sinneppäin jotain muuta ajelua.?
ite saikulla toistaiseksi ja istuminen kielletty joten en ainakaan viikkoon ajele. Katkes häntäluu selästä irti pari viikkoa sitten.
tarttis 4 reikää puoliin , olisko kuvaa laittaa.?
-vk-
Mun taitaa olla hiukan pienenmpi, kun ei ole noiden puolien reikien jälkeen yhtään tyhjää, kun alkaa jo nahka. Eikä siinä ole noita muotoiltuja käden paikkoja. Muuten samanlainen.Mois kirjoitti:Mul on tommonen uus Formuling, onks Taunusmies Jussil saman mallinen?