Sivu 1/1

Elimenluovutuksesta

Lähetetty: 06 Touko 2007, 16:18
Kirjoittaja jiikoo
Kuinkas paljon olette saaneet riesasta siirrettyä tavaraa taunukseen? Mulla on nyt keskikonsoli ja etupenkit paikoillaan, takapenkki sovituksessa ja ruiskukone lootineen jonossa seuraavana. Kattoon ajattelin asentaa noi ghia-mallin karttavalotkin ym. pientä kivaa. Keskikonsolin jatkeeksi paneeli ja siihen vaikka digikelloa... :lol:

Keskuslukitus on pala kakkua kun on työntömoottorit, mutta mites ikkunan nostokoneet?

Kattoluukun siirto olis kiva, mutta taidanpa jättää väliin.. :cry:

Lähetetty: 07 Touko 2007, 08:43
Kirjoittaja janipuum
öö... Kuka haluaa laittaa taunukseen sierrasta muuta ku tekniikkaa?? :shock: Taunus on kuitenki puolta komeempi kärry ku mitä riesa on aikanaan ollu. :wink:

Lähetetty: 07 Touko 2007, 09:06
Kirjoittaja jiikoo
janipuum kirjoitti:öö... Kuka haluaa laittaa taunukseen sierrasta muuta ku tekniikkaa?? :shock: Taunus on kuitenki puolta komeempi kärry ku mitä riesa on aikanaan ollu. :wink:
On on :lol: Mutta kyllä penkit on paremmat istua nyt.. 8)

Lähetetty: 07 Touko 2007, 14:55
Kirjoittaja samiharju
ei nuo pre-73 penkit ainakaan mua säväytä, paremmat haussa tilalle, esim sierran kippipenkit on jees.. kyllä taunustakin saa maustella esim sähkölasit ja keskuslukko itselläkin toivelistalla :-)